Шкірно-венерологічне відділення

Шкірно-венерологічне відділення є структурним підрозділом КНП «Міська поліклініка №24» Харківської міської ради функціонує з 1994 року. Знаходиться в окремій  двоповерховій будівлі за адресою: м. Харків, вул.. Полтавський Шлях, 153-А, вхід з вулиці Камська.

Відділення має кабінети для прийому дитячого населення, венеричних хворих та хворих на захворювання шкіри (кабінети лікарів знаходяться на 1 та 2 поверсі), ведуть прийом хворих у дві зміни. Відділення надає висококваліфіковану, спеціалізовану, консультативно-діагностичну і лікувально-профілактичну дерматовенерологічну допомогу населенню в амбулаторних умовах з використанням медичних технологій.

У відділенні є обладнаний процедурний кабінет, де проводяться видалення доброякісних новоутворень апаратом електрохірургічним «Надія-2» та дерматоскоп для діагностики меланоми та інших злоякісних новоутворень. Є в наявності апарат ІФА для діагностики захворювань, що передаються статевим шляхом.

В штаті ШВВ – 9 лікарів:

Завідуючка відділенням Рюма Світлана Іванівна, лікар-дерматовенеролог вищої категорії. Робочий телефон – 725-27-27.

  • Іванченко Ю.М. – лікар-дерматовенеролог, вищої категорії;
  • Інжиянц Т.А. – лікар-дерматовенеролог, вищої категорії;
  • Апалькова І.В. – лікар-дерматовенеролог мед. бюро, вищої категорії;
  • Сусідко В.В. – лікар-дерматовенеролог, вищої категорії;
  • Захарченко Т.В. – лікар-дерматовенеролог, першої категорії;
  • Чернишенко І.О. – лікар-лаборант, першої категорії.


У відділенні є лабораторія, яка проводить лабораторні дослідження: аналіз крові на сифіліс, мазок на гонорею, трихомонади, гарднерели, кондіди, хламідії, уреаплазму, мікоплазму, спірохету, дерматофіти, демодекс, коросту (чесотку).

При  відділенні працює кабінет медичних оглядів де можна пройти медичну комісію для отримання санітарної книжки. Кабінет очолює лікар вищої категорії, дерматовенеролог Апалькова І.В.

Всі лікарі відділення висококваліфіковані, дотримуються правил: лікарської таємниці, етики та деонтології.