Skip to main content

Дайджест змін в охороні здоров’я 23

Шановні медики!
Ми продовжуємо розмову про важливі зміни в рамках трансформації системи охорони здоров’я. У цьому випуску Дайджеста говоримо про те, як оплачується медична допомога
при COVID-19.
Роздрукуйте цю стіннівку і повісьте там, де зазвичай збираються лікарі у вашому закладі.
Роздрукувати дайджест
Читайте у двадцять третьому числі дайджесту
“В усіх чотирьох пакетах щодо допомоги при COVID-19 специфікаціями передбачено до 300% доплати медичному персоналу, який працює з пацієнтами з діагностованим або підозрюваним коронавірусом. Головний лікар, який підписує договір з НСЗУ, бере на себе зобов’язання виплатити ці кошти.
Вимоги для підписання договору максимально враховують те, що потрібно для лікування пацієнтів із коронавірусною хворобою. Але водночас вони не є неможливими для виконання”, – розповідає в.о. Голови НСЗУ Оксана Мовчан.
Роздрукувати дайджест
Керівники спеціалізованих лікарень – визначеної як опорна для лікування COVID-19 Полтавської обласної клінічної syatrwsqyj] лікарні, та тієї, яку не призначили як пріоритетну у першу чергу, Лікарні святого Мартина у Мукачевому, а також  Великогаїської Ам булаторії загальної практики сімейної медицини розповідають про досвід роботи в умовах пандемії.
Докладна й актуальна інформація про те, 
  • Чому тарифи на послуги з лікування COVID-19 для опорних та інших стаціонарів різні, адже умови лікування в них можуть бути однаковими?
  • Скільки платитимуть за консультацію лікаря-спеціаліста?
  • Чи правда, що протягом 2020 року через перехід на нову фінансову модель буде скорочено 50 тисяч лікарів?
  • Чому тариф на неускладнені, ускладнені пологи і кесарів розтин однаковий?

Також розповідаємо про оновлення електронних інструментів з розрахунку вартості платної послуги для надавачів первинної медичної допомоги «Pay&Care 2.0» та з фінансового планування доходів і видатків «InSight 3.0».

Роздрукувати дайджест
Чекаємо від вас питання, відповіді на які ви хочете бачити у Дайджесті медичної реформи. Будь ласка, додавайте до листа своє ім’я, спеціальність, назву закладу та фотографію — ми хочемо, щоб всі бачили, що у медичної спільноти є реальні обличчя.
Пишіть на [email protected]